Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

SYNERGIO S.A.O firmie

  • Bobrowiecka 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

SYNERGIO S.A.

Bobrowiecka 8

Warszawa

Synergio S.A. firma o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowych osób do swojego zespołu. Postaw na współpracę i dołącz do naszego zespołu, który na co dzień daje #dobrąenergię.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca pomoc projektantom instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość programu PVSol

Oferujemy:

  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego
  • Udział w dużych projektach
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę / B2B
  • Opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne