Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca w firmie będącej spółką skarbu państwa, która zajmuje się specjalistycznym projektowaniem dla potrzeb Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje zadania:

    • opracowywanie projektów instalacji elektrycznych i energetycznych w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze

    Twoje super moce to:

    • minimum: tytuł inżyniera (lub dwa lata doświadczenia w projektowaniu)
    • umiejętność obsługi programów z rodziny Autodesk oraz programów wspomagających projektowania instalacji elektrycznych,
    • dodatkowe atuty:
      • dłuższe niż 2 lata doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
      • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w ograniczonym zakresie,
      • znajomość programów Revit i technologii BIM,
      • poświadczenia dostępu do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)

    Co na Ciebie czeka?

    • pyszna kawa na dzień dobry😊
    • rodzaj umowy – do ustalenia (możliwość pracy od godz. 7.00, możliwość regulowanych godzin pracy)
    • praca przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich
    • praca przy ciekawych projektach na terenie całej Polski pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów
    • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie
    • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową
    • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych
    • możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych
    • umowa o pracę lub stałą umowa zlecenie
    • praca w centrum Warszawy w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna
    • PENSJA ( 5.000 - 10.000 zł brutto, w zależności od rodzaju umowy i posiadanego doświadczenia)

    Czekamy na Twoje CV oraz portfolio.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-203) przy ul. Dmowskiego 1 (KRS 000003772)., telefon: +48 22 355 29 90, adres email: [email protected]  Więcej informacji pod adresem: http://www.amwinvest.pl/rodo/klauzula-informacyjna/

    W odniesieniu do decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 19/MON z dnia 24 stycznia 2017 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej oraz wojskowym charakterem organizacji, niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób posiadających polskie obywatelstwo.