Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

BD Group Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

BD Group Sp. z o.o. Sp.k.

Przyjaźni 66

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac projektowych w zakresie instalacji elektrycznych
  • Tworzenie rysunków technicznych w programie AutoCad oraz Revit
  • Wykonywanie obliczeń projektowych, dobór urządzeń
  • Współpraca i koordynacja z innymi branżami
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w instytucjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość programów branżowych
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu
  • Doświadczenie w uzgadnianiu dokumentacji projektowych
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji prestiżowych obiektów
  • Wewnętrzne szkolenia projektowe prowadzone przez byłych wykładowców PWr
  • Możliwość uzyskania praktyki zawodowej i zdobycia uprawnień budowlanych
  • Udział w szkoleniach i doskonalenie umiejętności, m.in. szkolenia Revit/BIM
  • Interesującą pracę w ambitnym zespole inżynierów liczącym 50 osób
  • Elastyczny czas pracy
  • Integrację pracowników
  • Ubezpieczenie zdrowotne lub medyczne
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

BD Group Sp. z o.o. Sp.k. jest wielobranżowym biurem projektowym instalacji sanitarnych i elektrycznych działającym na rynku od 13 lat. Realizujemy projekty obiektów mieszkaniowych, usługowych, hotelowych i przemysłowych na terenie Polski jak i za granicą. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi Inwestorami. Projekty wykonujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi projektowych AutoCad i Revit, pracujemy w środowisku BIM. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, filia w Gdyni. Obecnie realizujemy prestiżowe tematy do pracy przy których poszukujemy ambitnych pracowników.

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych, Przyjaźni 66, Krzyki, Wrocław