Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Fotowoltaicznych

BLAKS Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia w wykonywaniu prac projektowych, sporządzanie dokumentacji i zestawień dla instalacji fotowoltaicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych – wydział elektryczny.

  • Wiedza i doświadczenie (minimum 1 rok) w pracy przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznych lub magazynów energii. Znajomość zagadnień związanych z procesem administracyjnym przy projektach PV i uzyskiwaniem niezbędnych dokumentów będzie dodatkowym atutem.

  • Biegła znajomość oprogramowania CAD oraz pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność.

  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Chęć do nauki i zdobywania praktyki.

To oferujemy

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

  • udział w ciekawych projektach (w tym instalacje powyżej 500kWp),

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • dla zainteresowanych istnieje możliwość uzyskania wpisów do książki praktyki zawodowej (posiadamy zarówno biuro projektowe jak i pion wykonawczy z biurami budów).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma z branży elektroinstalacyjnej i projektowej (istniejąca od 1998 roku) w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osób na stanowiska:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule wiadomości proszę zamieścić nazwę stanowiska, na które kandydat aplikuje.