Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji HVAC

Jobst Willers Engineering Sp. z o.oO firmie

Jobst Willers Engineering Sp. z o.o

Tadeusza Kościuszki 16

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca w nowoczesnym dziale projektowym instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych ciepła i chłodu technologicznego

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów przemysłowych i budynków wielkokubaturowych

  • Tworzenie, koordynacja i weryfikacja rysunków i modeli 3D

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska)

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu/realizacji instalacji HVAC

  • Znajomość programów AutoCAD, Revit, Navisworks, Trimble Nova, Solibri będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2

  • Gotowość do dalszego kształcenia się i podejmowania nowych wyzwań

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

To oferujemy

Kandydatom spełniającym powyższe oczekiwania i zainteresowanym pracą w naszej firmie oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, współpracę z doświadczonymi polskimi i szwajcarskimi projektantami, możliwość dokształcania się i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jobst Willers Engineering AG jest prężnie rozwijającym się szwajcarskim biurem projektowym w branży instalacyjnej z oddziałami w Bernie, Rheinfelden, Zurychu oraz od października 2017 we Wrocławiu.

Od ponad 30 lat firma umacnia swoją pozycję na rynku specjalizując się w innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązaniach dla przemysłu farmaceutycznego, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów wielkokubaturowych.

www.willers.ch

Przewiń do profilu firmy