Asystent Projektanta Instalacji Ogrzewania, Wentylacji i Klimatyzacji

Arup Polska Sp.zo.oO firmie

Rekrutacja zdalna

Arup Polska Sp.zo.o

Inflancka 4

Warszawa

Arup jest międzynarodową firmą doradczo-inżynieryjną o wieloletniej tradycji i najwyższych standardach pracy. Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • wykonywanie obliczeń projektowych,
  • opracowywanie rysunków instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (AutoCAD, Revit) w różnych fazach projektu,
  • edycja / przygotowanie dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania w stosunku do kandydatów/kandydatek:

  • bezpośrednio po ukończeniu lub w trakcie studiów inżynierskich/ magisterskich w specjalności ogrzewanie, wentylacji i klimatyzacja,
  • praktyka na podobnym stanowisku w firmie projektowej będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
  • dobra znajomość programu Revit,
  • dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • konkurencyjny pakiet benefitów

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujac wszystkim zainteresowanym informujemy, ze odpowiemy na wybrane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arup Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy