Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych (HVAC)/BIM Revit modeler

BIURO PROJEKTOWE MC2 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wadowicka 5, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Wadowicka 5

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, wody i kanalizacji

  • Tworzenie modeli instalacji sanitarnych (HVAC) w środowisku BIM Revit oraz środowisku CAD

  • Wykonywanie niezbędnych obliczeń, wymiarowanie instalacji, dobór urządzeń,

  • Wydawanie wytycznych międzybranżowych,

  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość programów Revit, AutoCad, Ventpack, Pakiet Instal-Soft

  • Kładziemy nacisk na umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Samoorganizacja, rzetelność, sumienność, umiejętność logicznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość oprogramowania Navisworks, umiejętność sporządzania charakterystyk energetycznych,

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach - głównie zagranicznych,

  • rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej,

  • współpracę ze zgranym i profesjonalnym zespołem,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość udziału w szkoleniach,

  • pakiet medyczny

  • kurs językowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

O nas

Firma Biuro Projektowe MC2 Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje osoby na stanowisko: asystent projektanta instalacji sanitarnych (HVAC)/BIM Revit modeler

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz aktualną fotografią. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.