Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych i mechanicznych

BIURO USŁUG INWESTYCYJNYCH „AMBIT” ADAM BARTOSIAKO firmie

  • Jerzego Kukuczki 18
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

BIURO USŁUG INWESTYCYJNYCH „AMBIT” ADAM BARTOSIAK

Jerzego Kukuczki 18

Łódź

Jesteśmy prężnym Biurem Projektów Instalacyjnych działającym na rynku od ponad 10 lat.

W zakresie wykonywanych projektów mamy wszystkie branże instalacji sanitarnych i mechanicznych.

Wykonywane przez Nas projekty są z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, przemysłowego i biurowego.

Lokalizacja projektów to głównie województwo mazowieckie i łódzkie, ale obszar działalności to cała Polska.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent Projektanta.

Opis stanowiska:

  • Praca w zakresie opracowywania projektów instalacji sanitarnych i wentylacyjnych od fazy początkowej koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze i edycję graficzną projektów, dodatkowo prace biurowe związane z działalnością biura.
  • Dopuszczamy możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku studiów.

Wymagania:

  • Wymagana dobra znajomość programów graficznych typu Autocad oraz programów edytorskich - Word, Excel.
  • Dodatkowo dobrze widziana znajomość programów obliczeniowych (grupa Instal-Soft lub podobne) lub programów wspomagających opracowanie graficzne (np. Fluid desk)

Oferujemy:

  • Oferuje pracę w rozwijającym się zespole projektowym z dużą wiedzą projektową.
  • Możliwość zdobycia praktyki projektowej do uprawnień budowlanych.
  • Stabilną pracę, na miejscu w Łodzi.
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej.
  • Pracę przy ciekawych dużych projektach.

Ogłoszenie archiwalne