Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

REGIONALNY ZAKŁAD OBSŁUGI URZĄDZEŃ GAZOWNICZYCH GAZ-TECHNIKA sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 211
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

REGIONALNY ZAKŁAD OBSŁUGI URZĄDZEŃ GAZOWNICZYCH GAZ-TECHNIKA sp. z o.o.

Krakowska 211

Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w środowisku AutoCAD,
  • analiza projektowa, wywiad branżowy,
  • pozyskiwanie materiałów wejściowych,
  • korespondencja projektowa,
  • współtworzenie części opisowych i przedmiarowych (Word, Excel),
  • opracowanie dokumentacji projektowej pod kierownictwem projektantów prowadzących.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość zagadnień w zakresie urządzeń gazowniczych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie.
  • umiejętności organizacyjne (organizacja i planowanie zadań, terminowość, dokładność
    systematyczność),
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • jednozmianową pracę w stałych godzinach,
  • ubezpieczenie medyczne wraz z kartą apteczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne