Oferta pracy

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Ultranet Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

W naszej firmie obsługujemy cały proces inwestycyjny we wszystkich branżach od projektu do gotowego budynku. Wielkość typowego projektu od kilku do kilkunastu tysięcy m2 w tym wysokie i wysokościowe .

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Poszukujemy absolwentów wydziału Inżynierii Środowiska do pracy w charakterze Asystenta projektanta instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w projektowaniu lub/i wykonawstwie
  • Umiejętność funkcjonowania w dynamicznym otoczeniu i szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność szybkiego zamykania zadań
  • Szczególne zainteresowanie systemami wentylacji i klimatyzacji
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, społeczne i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z programem Revit lub deklaracja szybkiej nauki programu
  • Odpowiedzialność
  • Uprawnienia będą Twoim atutem
  • Dotrzymywanie terminów
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Znajomość języka angielskiego
  • W zgłoszeniu wymagamy podania oczekiwanego wynagrodzenia netto za pracę na pełny etat
  • Średnia ze studiów inżynierskich powyżej 4.0

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przy wykonywaniu wielobranżowych projektów we wszystkich etapach projektowania, budowy i serwisowania biurowców
  • Ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i dynamiczną pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy na budowie przy nadzorowaniu wykonawstwa własnych rozwiązań projektowych
  • Pracę na pełny etat
  • Uczestnictwo w nadzorach projektowych, szkoleniach
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych i wykonawczych
  • Pracę w siedzibie firmy we Wrocławiu

Zgłoszenia nie zawierające średniej ze studiów oraz oczekiwanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane !!!

Zgłoszenia wyłącznie w formie emaili prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Projektujemy i realizujemy innowacyjne biurowce przyjazne dla najemców i środowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy