Oferta pracy

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

TERMO STUDIO S.C. PIOTR KLIŃSKI, GRZEGORZ PISKORZO firmie

TERMO STUDIO S.C. PIOTR KLIŃSKI, GRZEGORZ PISKORZ

Hetmańska 32

Poznań

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, realizującą projekty instalacji technicznego wyposażenia budynków. Działamy w oparciu o naszą pasję i wiedzę inżynierską, dzięki czemu podejmujemy się nietypowych i ciekawych wyzwań w zakresie projektów instalacji komfortu i technologicznych. Nasza wiedza i doświadczenie są doceniane w branży. Na swoim koncie mamy udział w realizacjach prestiżowych inwestycji na rynku poznańskim (Okrąglak, Bałtyk, Pixele, Maraton, Nowy Rynek). Jesteśmy laureatem nagrody PASCAL2018 dla najlepszego projektu instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia za biurowiec Bałtyk.

Obowiązki osób zatrudnionych na w/w stanowisku:

  • wykonywanie rysunków projektowych instalacji wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodnokanalizacyjnych oraz technologicznych (para, kondensat, sprężone powietrze, azot, próżnia),
  • sporządzanie obliczeń, opisów projektowych i zestawień,
  • wykonywanie uzgodnień projektowych z klientami i dostawcami,
  • współpraca z szerokim zespołem projektantów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Politechnika - kierunek inżynieria środowiska),
  • zainteresowanie tematyką instalacji technicznego wyposażenia budynków,
  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole i zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy i sumienność,
  • znajomość podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracy projektowej (AutoCAD, Revit, Pakiet Office)
  • zainteresowanie zagadnieniami technicznymi z dziedziny inżynierii środowiska, energooszczędności i nowoczesnych technologii wspomagania projektowania

Oferujemy:

  • współudział w opracowywaniu ciekawych i złożonych projektów (instalacji sanitarnych i technologicznych) w zespole młodych i ambitnych inżynierów,
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych standardów projektowania (modelowanie BIM) w oparciu o oprogramowanie AUTODESK REVIT i MagiCAD,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych inżynierów,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych (firmowych),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz atrakcyjny system premiowy,
  • przyjazne środowisko pracy, luźna atmosfera, wygodnie i nowocześnie wyposażone biuro,
  • bogaty system świadczeń pozapłacowych: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie Nationale-Nederlanden, szkolenia zawodowe, spotkania, imprezy i wyjazdy integracyjne, wsparcie dokształcania zawodowego i pasji, przekąski w firmie (owocowe poniedziałki, słodkie piątki).
Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy