Oferta pracy

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

SATIS PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

SATIS PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Bułgarska 69/73

Poznań

Satis Projekt jest wielobranżowym biurem projektowym specjalizującym się w projektowaniu instalacji dla obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do oddziału w Poznaniu ambitnych i zorganizowanych osób na  stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej branży sanitarnej
  • koordynacja międzybranżowa projektów
  • kontakt z inwestorem

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku Inżynieria Środowiska
  • dobra znajomość programu AutoCAD, Instal Soft
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość Revit będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • profesjonalne narzędzia pracy i nowoczesne oprogramowanie
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Satis Projekt Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Bułgarska 69/73 60-320 Poznań lub klikając w przycisk aplikowania.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy