Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

PRACOWNIA PROJEKTOWO-USŁUGOWA "PROEN" PROFESSIONAL ENGINEERING KRZYSZTOF RYBARCZYKO firmie

  • Rolna 49
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PRACOWNIA PROJEKTOWO-USŁUGOWA "PROEN" PROFESSIONAL ENGINEERING KRZYSZTOF RYBARCZYK

Rolna 49

Poznań

Jesteśmy biurem projektowym zajmującym się tworzeniem instalacji sanitarnych od 2009 roku. Wspieramy architektów na terenie całego kraju.

Poszukujemy kandydata do zespołu projektowego na stanowisko:

Obowiązki osoby zatrudnionej:

•        udział w analizach projektowych i w tworzeniu dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem głównego projektanta,

•        wykonywanie rysunków technicznych,

•        wykonywanie obliczeń projektowych.

Wymagania:

•       wykształcenie wyższe techniczne po kierunku inżynierii środowiska,

•       doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok,

•       bardzo dobra znajomość programów CAD, MS Office,

•       obsługa programów branżowych,

•       umiejętność pracy w zespole,

•       otwartość, chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

•       zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

•       możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

•       szkolenia branżowe,

•       pracę nad ciekawymi projektami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy