Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

TECHNICO Facility Engineering Sp. z o.o.O firmie

TECHNICO Facility Engineering Sp. z o.o.

plac Przymierza 6

Warszawa

Firma projektowo – budowlana zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem instalacji wewnętrznych

TECHNICO Facility Engineering Sp. z o.o

z siedzibą w Warszawie
zatrudni

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w projektowaniu instalacji sanitarnych: wodno – kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, hydrantowych na potrzeby zleceń prowadzonych przez firmę w obiektach przemysłowych, komercyjnych - biurowce, centra handlowe oraz budynkach mieszkaniowych z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac
  • Pilnowanie zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektową
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych min 1 rok na stanowisku asystenta projektanta
  • Bardzo dobra znajomość: AutoCAD, MS Office
  • Znajomość programów Audytor, Instal-soft mile widziana
  • Kreatywność i zaangażowanie w wykonywanie zleconych prac projektowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszelkie narzędzia pracy
  • Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy