Oferta pracy

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.O firmie

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.

Łopuszańska 37

Warszawa

Jesteśmy firmą projektową i handlową z branży techniki grzewczej i sanitarnej. Od 2002 roku nieprzerwanie prowadzimy biuro projektów i sprzedaż hurtową dzięki czemu wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku instalacyjnym.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy przy ambitnych i ciekawych projektach, obsługując z naszymi klientami prestiżowe inwestycje na terenie całego kraju. Większość pracowników pracuje w naszej firmie od kilku do kilkunastu lat. Stabilność zatrudnienia pozwoliła stworzyć bardzo dobre relacje wewnątrz firmy jak również w kontakcie z naszymi klientami. Panuje u nas kameralna atmosfera bliskiej współpracy i wsparcia całego zespołu.

Czego oczekujemy?

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i tego samego oczekujemy od nowych członków zespołu. Chcemy się dynamicznie rozwijać i zależy nam na osobach które też chcą do tego dążyć.

Ponadto na tym stanowisku, potrzebne Ci będą takie umiejętności:

  • Wyższe wykształcenie na kierunku inżynieria środowiska; specjalizacje: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja, lub inżynieria wodna i kanalizacyjna.
  • Dobra znajomość oprogramowania projektowego CAD.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 2 lata.
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie, np.: Ventpack, Audytor OZC, CO, H2O, Instal Soft, Profil Koordynator.
  • Doświadczenie przy projektach węzłów cieplnych i przyłączy cieplnych będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i pomoc w prowadzeniu prac projektowych,
  • Wykonywanie obliczeń i rysunków projektowych,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do urzędów i na budowy,
  • Współpraca z działem handlowym firmy,
  • Wykonywanie nadzorów na budowach oraz inwentaryzacji budynków,
  • Doradztwo i pomoc dla klientów
Chcemy, aby osoba na tym stanowisku, wraz z rozwojem przeszła z asystenta, do roli samodzielnego projektanta.

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • dodatkowe opcje prywatnej opieki zdrowotnej lub oszczędzania w ramach PPK
  • przejrzyste warunki pracy i wynagradzania
  • regularne szkolenia podnoszące wiedzę i kompetencje
  • jak sytuacja epidemiologiczna pozwoli to wrócimy do naszych firmowych wyjazdów i wspólnych zabaw
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy
W naszej rekrutacji, oprócz Twojego doświadczenia, zwracać będziemy uwagę na Twoje cechy osobowościowe, w szczególności kreatywność i sumienność. Zależy nam na znalezieniu osoby nie tylko pasującej do zespołu, ale również zdolnej do bycia samodzielnym projektantem z własnym zespołem.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Nie zapomnij o dopisaniu klauzuli pozwalającej nam na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rekrutacją.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy