Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.O firmie

  • Łopuszańska 37, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.

Łopuszańska 37

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i pomoc w prowadzeniu prac projektowych,

  • Wykonywanie obliczeń i rysunków projektowych,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do urzędów i na budowy,

  • Współpraca z działem handlowym firmy,

  • Wykonywanie nadzorów na budowach oraz inwentaryzacji budynków,

  • Doradztwo i pomoc dla klientów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie na kierunku inżynieria środowiska; specjalizacje: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja, lub inżynieria wodna i kanalizacyjna.

  • Dobra znajomość oprogramowania projektowego CAD.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – najlepiej 2 lata.

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie, np.: Ventpack, Revit, Audytor OZC, CO, H2O, Instal Soft, Profil Koordynator.

  • Doświadczenie przy projektach wentylacji mechanicznej, węzłów cieplnych i przyłączy cieplnych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość skorzystania z programu ubezpieczenia zdrowotnego

  • Komfortowe warunki pracy i wszystkie niezbędne narzędzia do jej wykonywania

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w bardzo zgranym zespole

Co nas wyróżnia

Pracujemy przy ambitnych i ciekawych projektach, obsługując z naszymi klientami prestiżowe inwestycje na terenie całego kraju: projektując i pełniąc nadzory na budowach. Większość pracowników pracuje w naszej firmie od kilku do kilkunastu lat. Stabilność zatrudnienia pozwoliła stworzyć bardzo dobre relacje wewnątrz firmy jak również w kontakcie z naszymi klientami. Panuje u nas kameralna atmosfera bliskiej współpracy i wsparcia całego zespołu.

Czego oczekujemy?

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i tego samego oczekujemy od nowych członków zespołu. Chcemy się dynamicznie rozwijać i zależy nam na osobach które też chcą do tego dążyć.