Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

TechnoprojektO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Asystent

Technoprojekt jest polską wielobranżową firmą inżynieryjną, specjalizującą się w instalacjach sanitarnych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, doradztwa technicznego, nadzorów budowlanych oraz odbiorów technicznych.

Wdrażamy inteligentne i energooszczędne rozwiązania dla obiektów użyteczności publicznej i służby zdrowia. Dostarczamy także rozwiązania "szyte na miarę" dla obiektów luksusowych i zabytkowych. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia projektowo-inżynieryjne, w tym BIM.

Specjalizujemy się w pełnym spektrum instalacji sanitarnych: wentylacja mechaniczna, ogrzewanie, chłodzenie, klimatyzacja (HVAC), gaz, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje pożarowe, źródła ciepła i chłodu oraz przyłącza i sieci zewnętrzne. Dla naszych Klientów dostarczamy także rozwiązania w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki, BMS, konstrukcji oraz architektury.

Biuro projektów instalacji sanitarnych, specjalizujące się w projektach obiektów użyteczności publicznej, służby zdrowia oraz zabytkowych, poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta Projektanta Instalacji Sanitarnych.

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole projektantów instalacji sanitarnych/HVAC przy wykonywaniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska lub pokrewne) - Absolwent lub student,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność w projektowaniu,
  • znajomość programów zawodowych (mile widziana - proszę zawrzeć w CV),
  • znajomość Revit dużym atutem,
  • chęć do nauki i rozwoju,
  • punktualność i sumienne wykonywanie powierzonych zadań,
  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania jako dodatkowy atut - nie są wymagane;

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Pracę przy ambitnych i ciekawych projektach wielobranżowych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod.-kan. itp) w Polsce jak i za granicą,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania uprawnień budowlanych;

Miejsce pracy: Józefów k/Otwocka (bliska odległość od komunikacji miejskiej - SKM Stacja Kolejowa Józefów/KM/Prywatna komunikacja autobusowa - 300m)

Ogłoszenie archiwalne