Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

VIKAL

  • Aleja Armii Ludowej 6
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Asystent

VIKAL

Aleja Armii Ludowej 6

Warszawa

Biuro projektowe instalacji sanitarnych realizuje projekty budynków o szerokiej skali kubaturowej i różnorodności w zakresie instalacji wod-kan, grzewczych, chłodniczych, gazowych, wentylacyjnych.

Opis stanowiska:

Praca polega na wykonywaniu projektów w zakresie instalacji wod-kan, grzewczych, chłodniczych, gazowych oraz wentylacyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie - Inżynieria Środowiska

- doświadczenie pracy w biurze projektowym instalacji sanitarnych

- znajomość programu AUTOCAD

- znajomość programów SANKOM, INSTALSOFT, VENTPACK

- skrupulatność oraz sumienność

- odpowiedzialność

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego

- praca w młodym zespole

- miła atmosfera pracy

- nowoczesne narzędzia pracy

- zarobki adekwatne do umiejętności

Ogłoszenie archiwalne