Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych - wodno-kanalizacyjnych i przeciwpożarowych

NORMBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

NORMBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.

Warszawa

Firma NORMBUD z siedzibą w Warszawie, działająca od 1998 roku specjalizuje się w dostawach materiałów i urządzeń do instalacji PPOŻ oraz WOD – KAN na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem w sprzedaży armatury dla przeciwpożarowych systemów tryskaczowych, kanalizacyjnych i wodociągowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych i przeciwpożarowych)

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • opracowywanie rysunków instalacji i sieci sanitarnych: wodno-kanalizacyjnych i przeciwpożarowych (AutoCAD, Revit) w różnych fazach projektu,
  • edycja / przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • wykonywanie obliczeń projektowych.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu sieci wodociągowych,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
  • dobra znajomość programu Revit,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do podjęcia pracy od grudnia 2020.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • Szkolenia branżowe.
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy