Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

BIURO PROJEKTÓW I NADZORÓW AQUA PROJEKT ANITA OLEJNIK

  • Miodowa 31
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Miodowa 31

Wrocław

BIURO PROJEKTÓW I NADZORÓW "AQUA PROJEKT" jest dynamicznie rozwijającą się pracownią projektową z branży sieci wodno-kanalizacyjno-gazowej oraz instalacji wewnętrznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów oraz nadzorów inwestorskich.

www.aquaprojekt.com.pl

Opis stanowiska:

  • współpraca i samodzielne prowadzenie projektów instalacji zewnętrznych i wewnętrznych gazu, wody, kanalizacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • inwentaryzacja obiektów,
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w biurze projektowym na stanowisku projektanta/ asystent projektanta instalacji sanitarnych min. 1 rok
  • bardzo dobra znajomość programu CAD, pakietu MS Office
  • zaangażowanie w pracę,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • niezbędne szkolenia i kursy
  • samochód służbowy do wyjazdów terenowych
  • jasny plan awansów i podwyżek wynagrodzenia w zależności od zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne