Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Teletechnicznych/Elektrycznych

AMW INVEST Sp. z o.o.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.

AMW INVEST Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie pod nadzorem projektanta projektów instalacji elektrycznych i energetycznych w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze

  • Uczestniczenie w charakterze asystenta w projektowaniu instalacji teletechnicznych/telekomunikacyjnych („niskopradowych”) w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze, co obejmuje w szczególności:

  • – instalacje teleinformatyczne, komputerowe, LAN, WLAN

  • – instalacje internetowe, digital signage, itp.

  • – instalacje elektronicznych systemów zabezpieczeń: CCTV, SSWiN, KD, DSO

  • – instalacje wykrywania pożaru

  • Opracowywanie dokumentacji (rysunki i opisy) ww. projektów

Nasze wymagania

  • tytuł inżyniera lub technika oraz min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji teletechnicznych (niskoprądowych) i/lub elektrycznych

  • Umiejętność obsługi programów z rodziny Autodesk oraz programów wspomagających projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Mile widziane

  • znajomość technologii BIM (ArchiCAD, Revit)

  • doświadczenie pracy dłuższe niż 4 lata

  • poświadczenia dostępu do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)

  • ponadprzeciętna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich,

  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski,

  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie,

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową,

  • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych,

  • umowę o pracę,

  • pracę w biurze w centrum Warszawy, w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna

  • PENSJA ( 5.000 - 10.000 zł brutto, w zależności od rodzaju umowy i doświadczenia)

Praca w firmie będącej spółką skarbu państwa, która zajmuje się specjalistycznym projektowaniem dla potrzeb Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego.

Przewiń do profilu firmy