Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Instalacji Teletechnicznych

TDEC GROUP Sp. z o.o.

  • Pisary 10, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Pisary 10

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji instalacji teletechnicznych;

  • Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych i powykonawczych instalacji teletechnicznych;

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Klientem / Inwestorem;

  • Wykonywanie nadzoru autorskiego na budowach;

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD i pokrewnych;

  • Dobra znajomość instalacji teletechnicznych;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika, automatyka lub pokrewne;

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (szczególnie technicznego w obszarze instalacji teletechnicznych);

  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;

  • Odpowiedzialność i sumienność;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji teletechnicznych (SAP, DSO, SO, SSWiN, CCTV, KD, LAN itd.);

  • Znajomość programu Revit MEP;

  • Znajomość programu AutoCAD MEP;

  • Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;

  • Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;

  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, pakiet MultiSport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

www.tdecgroup.com

Przewiń do profilu firmy