Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta Instalacji Teletechnicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

    www.poland.ilf.com

    Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: AST/TELE/2018

    Zadania:

    Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie współpraca z projektantami przy projektowaniu instalacji teletechnicznych, m.in.:

    • Systemy monitoringu przemysłowego i dozorowego
    • Elektroniczne systemy zabezpieczeń obiektów z zakresu infrastruktury krytycznej
    • Wewnątrz obiektowe instalacje łączności przewodowej
    • Systemy radiołączności (np. TETRA)
    • Sieci szkieletowe miedziane i światłowodowe, zarówno obiektowe jak i między obiektowe (WAN, LAN)
    • Systemy: nagłośnienia alarmowego (DSO), nagłośnienia (PA), interkomowe, elektronicznej informacji wizualnej, elektronicznych zegarów czasu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. 1-2 lata doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość środowiska AutoCad
    • Mile widziana znajomość oprogramowania REVIT lub PDMS
    • Znajomość zagadnień teleinformatycznych stosowanych w obiektach przemysłowych
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego pod kątem projektowania sieci telekomunikacyjnych
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
    • Odpowiedzialność za terminowość realizacji zadań
    • Umiejętność pracy w zespole/ z zespołem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy o pracę
    • Udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim podając w tytule maila nr referencyjny.

    Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości”.

    Uprzejmie informujemy, iż wszystkie aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.