Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta - Inżynier budowy

EKO-KOMPLEKS J. Fidrysiak, J. Budzińska S.J.

  • Rzgów

    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze i na budowie

  • Wykonywanie projektów w zakresie obiektów i sieci wod-kan

  • Obsługa formalno-prawna inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, uzyskane na kierunku Inżynieria Środowiska (mile widziani studenci w trakcie nauki)

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Ms Office

  • Dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodyscyplina, systematyczność, zaangażowanie)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B /czynne użytkowanie i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego

Mile widziane

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów w branży instalacji sanitarnych

  • Znajomość języka angielskiego chociaż w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Duża swoboda w działaniu

  • Stałe godziny pracy: Poniedziałek – Piątek; 7:30 – 15:30

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

  • Dobra atmosfera i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Możliwość uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Od 1991 roku działamy na rynku polskim w trosce o zachowanie równowagi środowiska przyrodniczego, poprawę jego jakości i zdolności do samoregeneracji.

Wykonujemy m. in.: dokumentacje projektowe budowlane i wykonawcze sieci i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków a także dokumentacje okołoprojektowe. Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, która poza biurem projektowym, posiada akredytowane laboratorium badawcze, specjalizujące się w takich dziedzinach jak analiza wody, ścieków osadów i gleb.

Działalność w sektorze projektowym i własne, akredytowane laboratorium badawcze stwarza możliwość kompleksowej obsługi naszych Klientów oraz lepsze zrozumienie ich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta pozwala na stworzenie dla Niego spersonalizowanej oferty i szybszą oraz bardziej efektywną realizację przedsięwzięcia.

Młoda, wyspecjalizowana kadra pracownicza łączy swoją kreatywność i świeże spojrzenie na realizowane zadania z bogatym doświadczeniem wspierających ich ekspertów z zakresu inżynierii środowiska.

Przewiń do profilu firmy