Asystent projektanta (konstrukcje stalowe)

Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

1 Maja 276

Ruda Śląska

Anteo Poland Sp. z o.o. jest firmą działającą od 2007 roku na rynku polskim, niemieckim, brytyjskim oraz irlandzkim w branży budownictwa telekomunikacyjnego. Obecnie w związku z rozwojem na rynku niemieckim poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków technologicznych rozbudów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Tworzenie rysunków konstrukcyjnych elementów wsporczych dla rozwiązań telekomunikacyjnych
  • Przeprowadzanie obliczeń statycznych dla nowoprojektowanych oraz istniejących konstrukcji wsporczych systemów antenowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD oraz Excel
  • Łatwość przyswajania nowych technologii oraz umiejętności
  • Mile widziana znajomość programów Robot, Hilti, Advance Steel, języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Od 2500 netto do 4500 netto dla asystentów projektanta bez znajomości języka niemieckiego
  • Od 2800 netto do 8000 netto dla asystentów projektanta ze znajomością języka niemieckiego
  • Elastyczny czas pracy (8 godzin dziennie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (praktyka projektowa i wykonawcza do uprawnień budowlanych) oraz zdobycia doświadczenia zawodowego na rynkach zagranicznych
  • Możliwość założenia karty MultiSport
  • Lekcje języka niemieckiego w miejscu pracy na dwóch poziomach zaawansowania.
Miejsce pracy: Ruda Śląska, ul. 1 Maja 276

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy