Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

Multikon Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy studentów (studiów dziennych lub zaocznych) lub absolwentów Budownictwa (bez doświadczenia lub z doświadczeniem) do Biura Projektowego na stanowisko Asystenta Projektanta

  • Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych,

  • Nauka i wdrażanie się do obliczeń konstrukcji.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność - pełny etat. Studenci minimum 3 dni w tygodniu;

  • Studia budowlane ukończone lub w trakcie;

  • Obsługa programów typu CAD;

  • Praca w Bielsku-Białej (po przeszkoleniu możliwość pracy zdalnej).

Multikon Sp. z o.o. Sp.K.

Jesteśmy Biurem Projektowym, które stawia na wdrażanie nowych technologii w projektowaniu.

Wykonujemy projekty konstrukcji:

• koncepcyjne

• budowlane

• wykonawcze

• warsztatowe

Projektowanie konstrukcji:

• budownictwa tradycyjnego

• żelbetowych i strunobetonowych

• stalowych

• mieszanych

W technologii prefabrykowanej oraz wykonywanych na budowie.

Doradztwo techniczne:

• w zakresie wyboru ekonomii wybranej konstrukcji do planowanego obiektu

• przygotowanie projektu koncepcyjnego

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.multikon.pl