Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

YOON GROUP sp. z o.o.sp.kO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dział konstrukcji w wielobranżowym biurze projektowym szuka Projektanta/Asystenta Projektanta Konstrukcji Budowlanych. Szukamy osoby z doświadczeniem w rysowaniu jaki i obliczeniach. Stawiamy na samodzielność i rozwój zawodowy. Oferujemy dobre warunki pracy i rynkowe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji;
  • modelowanie konstrukcji w środowisku 3D;
  • opracowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej;
  • analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo;
  • uprawnienia budowlane do projektowania – mile widziane, ale nie konieczne;
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych w konstrukcji żelbetowej i stalowej – mile widziane;
  • znajomość norm projektowych PN i EN, przepisów Prawa Budowlanego;
  • znajomość programów do projektowania konstrukcji (np. ARSAP, Dlubal, SCIA);
  • znajomość programów wspomagających (np. AutoCAD, Revit, Advance Steel, Tekla, Allplan);
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Adekwatne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do okularów
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dodatki okazjonalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy