Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

HW constructions, Henryk WróbelO firmie

3 5004 500 brutto / mies.
  • Powstańców 46
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

HW constructions, Henryk Wróbel

Powstańców 46

Kraków

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy pracownika do wykonywania rysunków konstrukcyjnych konstrukcji budowlanych w programie CAD (2D - Planowana zmiana na platformę 3D - REVIT). Głównie rysunki wykonawcze szalunkowe oraz rysunki wykonawcze zbrojenia dla zagranicznych klientów.

Praca idealna dla świeżo upieczonych absolwentów studiów wyższych.

Praca w miłej atmosferze pod nadzorem doświadczonego inżyniera budownictwa.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo (absolwent) lub technik budownictwa (inżynier budownictwa/technik budownictwa).
  • Wiedza zdobyta w trakcie wykształcenia.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność obsługi komputera z pakietem OFFICE.
  • Znajomość oprogramowania rysunkowego CAD (Autocad itp).
  • Znajomość języka niemieckiego będzie silnym atutem.
  • Mile widziana znajomość programu REVIT.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Wynagrodzenie adekfatne do posiadanych umiejętności.
  • Przyjemną atmosferę pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

INFORMACJE DODATKOWE:

Aplikację (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne