Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

MAD S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych

  • Praca w środowisku CAD 2D i BIM

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

  • Współuczestnictwo w nadzorze nad zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez rmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe minimum inżynierskie w specjalności Konstrukcje Budowlane

  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad

  • Mile widziana znajomość branżowych nakładek oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM

  • Komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

MAD S.A.

Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 18 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy