Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Ekspertis Sp. z o. o., Sp. k

Nieszawska 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów obiektów kubaturowych (budynki mieszkalne, biurowe, przemysłowe) w oprogramowaniu 3D;

  • współpraca przy opracowywaniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i warsztatowej w oprogramowaniu 3D;

  • tworzenie rysunków budowlanych i wykonawczych;

  • wykonywanie opinii technicznych i ekspertyz budowlanych;

  • wykonywanie obliczeń, zestawień i analiz w zakresie konstrukcji budowlanych;

  • bieżące podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych;

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe o profilu konstrukcyjno-budowlanym;

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe - praca w charakterze asystenta projektanta konstrukcji - warunek konieczny;

  • znajomość oprogramowania typu CAD + BiK, TEKLA, RM -WIN, ROBOT;

  • znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm konstrukcyjnych

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • samodzielność w pracy oraz inicjatywa;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • miłą i przyjazną atmosferę w gronie specjalistów;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowalnych;

  • praktykę dla celów uzyskania uprawnień budowlanych;

  • pakiet benefitów (Multisport, ubezpieczenie);