Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

STUDIO K3 sp. z o.o.

  • Wysoka 11
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent
  • pracodawca nie wymaga CV

Wysoka 11

Poznań

Obowiązki:​

  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych i opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w formie rysunkowej,
  • tworzenie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • zapewnienie realizacji projektów wg określonych standardów, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • współpraca z projektantami branżowymi oraz inwestorem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe techniczne z zakresu budownictwa,
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych,
  • zaawansowana obsługa komputera w tym biegła znajomość programów , Autocad,Autodesk Robot Structural, RM-Win,
  • samodzielność w pracach projektowych, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • dodatkowy atut – doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • dodatkowy atut – znajomość oprogramowania Tekla Structures, Dlubal

Warunki pracy:

  • praca w stabilnej firmie w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,
  • kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i odbycia praktyki zawodowej do branżowych uprawnień dla asystentów,
  • dogodne warunki pracy w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość dostosowania godzin pracy
  • umowa o pracę
  • uczciwie rozliczmy wszystkie godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne