Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

RWK Inżynierowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Poleska 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

RWK Inżynierowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Poleska 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Asystent Projektanta Konstrukcji odpowiedzialny będzie przede wszystkim za opracowanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych. Do ich wykonania wykorzystujemy oprogramowanie Allplan Zbrojenie oraz Autocad.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, praktyki projektowej po ukończeniu studiów, biegłej obsługi komputera, w tym oprogramowania Autocad oraz pakietu MS Office. Dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Allplan Zbrojenie oraz Revit jak również podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w nowoczesnej organizacji, dużą samodzielność i możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów.

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • elastyczny czas pracy

    RWK Inżynierowie - jesteśmy wielobranżowym biurem projektów. Zajmujemy się projektowaniem oraz doradztwem w zakresie:

    • konstrukcji budowlanych i inżynierskich,

    • instalacji sanitarnych,

    • instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

    • sieci i przyłączy,

    • budowli hydrotechnicznych.

    Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie projektów obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, mieszkaniowych, infrastrukturalnych oraz hydrotechnicznych, w sektorach prywatnym i publicznym. Pracujemy dla inwestorów polskich i zagranicznych. Posługujemy się biegle angielskim, dokumentację możemy również przygotować w językach niemieckim i rosyjskim.

    Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.rwki.pl

    Przewiń do profilu firmy