Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Norwegian Engineers & Architects AS (Sp.z.o.o.) – oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych,

  • Praca w środowisku BIM - oprogramowanie Revit,

  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów, współpraca z architektami,

  • Projektowanie i weryfikacja : konstrukcje drewniane, stalowe i betonowe zgodnie z odpowiednimi Eurokodami,

  • Ocena i kontrola projektów pod względem poprawności pod względem konstrukcyjnym i fizyki budowli.

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju i nauki w międzynarodowym zespole projektantów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość oprogramowania Revit i Robot,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z zespołem w Norwegii,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji budowlanych,

  • Ukończone studia kierunkowe

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • Komfortowe warunki pracy w młodym zespole architektów i konstruktów w nowoczesnym biurze przy Alejach Jerozolimskich,

  • Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym wielobranżowym zespole,

  • Profesjonalne szkolenia w Polsce oraz Norwegii,

  • Niezbędne narzędzia do pracy i oprogramowanie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma Norwegian Engineers and Architects AS została założona w 1997roku w Norwegii. Siedziba spółki macierzystej mieści się w gminie Asker, niedaleko Oslo. Oddział w Warszawie powstał w 2015 roku, wciąż się rozwija i poszukuje nowych pracowników do naszego zespołu.

CV (w języku polskim i angielskim) wraz z klauzulą RODO oraz portfolio, prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.