Oferta pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

JURASZEK PARZONKA BUCON sp.j.O firmie

Rekrutacja zdalna

JURASZEK PARZONKA BUCON sp.j.

Kazimierza Michalczyka 16a

Wrocław

Firma JURASZEK PARZONKA BUCON SP.J. zajmuje się wykonywaniem kompleksowych projektów w zakresie konstrukcji budowlanych, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Z naszymi partnerami współpracujemy niejednokrotnie od etapu koncepcji, aż do dedykowanej dokumentacji wykonawczej, dokładając wszelkich starań, aby konstrukcja obiektu pod względem bezpieczeństwa, designu, a także ekonomicznym spełniała oczekiwania zleceniodawcy. Już od kilku lat rokrocznie z powodzeniem realizujemy do kilkudziesięciu tematów zagranicznych co stanowi ponad 90% naszych zleceń. Poprzez permanentny rozwój firmy, staramy się podnosić kompetencje Naszego Zespołu, ze szczególnym naciskiem na jakość sporządzanej przez nas dokumentacji.

Jeżeli chcesz być częścią energicznego i ambitnego Zespołu, zapraszam do rekrutacji.
Więcej informacji o nas: bucon.pl

Zakres obowiązków:

  • asystent projektanta konstrukcji,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej wchodzącej w skład zarówno projektów budowlanych jak i wykonawczych (krajowych i zagranicznych).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: kierunek budownictwo,
  • podstawowa wiedza z zakresu konstrukcji żelbetowych i stalowych,
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
  • zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów ALLPLAN, TEKLA
    lub też znajomość j. niemieckiego.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym i energicznym zespole przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i kompetencji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne pakiety benefitów: kartę sportową „Multisport”, prywatne ubezpieczenie (medyczne + na życie), programy językowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane kandydatury.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy