Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

PMJ Structural Engineering Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

umowa o pracę
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Wołowska 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

PMJ Structural Engineering Sp. z o.o. Sp.k.

Wołowska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technicznej konstrukcji

  • kontrola jakości dokumentacji opracowanej przez innych projektantów

  • szczegółowy zakres obowiązków będzie dostosowany do Twojego doświadczenia i osobistych planów rozwoju

Nasze wymagania

  • dokładność i systematyczność

  • wewnętrzna potrzeba ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego

  • zdolność do współpracy w zespole, zdrowa asertywność oraz komunikatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • intensywny rozwój zawodowy i specjalistyczne szkolenia

  • najnowocześniejsze narzędzia i metody pracy

  • firmowe obiady i elastyczne godziny pracy, a podczas półgodzinnej płatnej przerwy relaks w chillout room'ie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

PMJ Structural Engineering od ponad 25 lat projektuje stalowe i żelbetowe konstrukcje budowlane dla inwestorów z całego świata, ze specjalizacją na rynku niemieckim. Projekty są wykonywane od koncepcji, przez obliczenia statyczne po dokumentację warsztatową z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania 3D BIM jak Dlubal RFEM/RStab, Sofistik i Tekla Structures.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś inżynierem z pasją, lubisz swoją pracę i chętnie podnosisz kwalifikacje oraz lubisz współpracę w zespole to będziesz idealnie do nas pasować!

PMJ jest turkusową organizacją gdzie pracownicy czują się jak partnerzy, a nie jak podwładni!

Wikipedia: Turkusowe zarządzanie – pojęcie charakteryzujące sposób zarządzania w organizacjach turkusowych. Opiera się na paradygmacie organizowania pracy zespołowej, która będzie dawała każdemu poczucie sensu życia, pozwalała na rozwój, oferowała przestrzeń dla kreatywności i innowacyjności. Decyzje w takiej organizacji są podejmowane przez osoby znające temat i mające ku temu predyspozycje, często po zasięgnięciu opinii innych, a reszta zespołu ma do nich zaufanie.