Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Parysz Projekt

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków warsztatowych konstrukcji prefabrykowanych,

  • wykonywanie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych konstrukcji monolitycznych,

  • wykonywanie modeli konstrukcji w programie Revit,

  • współpraca z pracowniami architektonicznymi,

  • wykonywanie obliczeń statycznych / wymiarowanie elementów konstrukcji.

Nasze wymagania

  • studia na kierunku budownictwo (mile widziana specjalność konstrukcje budowlane) – student 5 roku lub absolwent,

  • znajomość obsługi programów wspomagających projektowanie konstrukcji(AutoCAD, Allplan). Możliwość doszkolenia w zakresie obsługi programów,

  • mile widziana znajomość obsługi programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych (Robot),

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole i udział w projektach polskich oraz zagranicznych,

  • możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość zaliczenia praktyki projektowej niezbędnej do zdobycia uprawnień zawodowych.

Biuro projektowe branży konstrukcyjnej PARYSZ PROJEKT poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent projektanta konstrukcji budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.