Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

KON-AR Biuro Inżynierskie KRZYSZTOF GRAJNERT

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie rysunków zestawczych, szalunkowych i zbrojeniowych elementów prefabrykowanych (prefabrykaty pełne) - główny profil działalności

  • opracowanie rysunków do projektów budowlanych, wykonawczych, warsztatowych

  • podstawowe zadania administracyjne i oprawa dokumentacji

  • udział w inwentaryzacjach budowlanych

  • w dalszej perspektywie – samodzielne wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimalne – absolwent technikum budowlanego lub student wydziału budownictwa (minimum po 2 roku)

  • Dobra znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCad, ZWcad, Gstarcad) i/lub Allplan

  • Wysoka samodyscyplina i dokładność

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

  • Dyspozycyjność – czasu pracy jak dla pełnego etatu – ok. 170 h / m-c, jeśli mniej to warunki do uzgodnienia

  • Przewidywany okres współpracy – jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany krótszym okresem pracy niż rok to dziękujemy

  • W początkowym okresie praca w biurze (Wrocław), później – po wdrożeniu możliwa praca zdalna

  • Znajomość Allplan oraz języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę

  • Wysoką kulturę pracy

  • Ciekawe projekty

  • Elastyczna forma zatrudnienia i czas pracy

O nas

Opracowanie projektów budowlanych, technicznych, wykonawczych oraz warsztatowych konstrukcji budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem prefabrykatów żelbetowych pełnych (schody, balkony, ściany, słupy...). Inwentaryzacje, ekspertyzy i opinie techniczne. Firma działająca na rynku od kilkunastu lat.