Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji warsztatowej w zakresie obudów,

  • wykonywanie obliczeń statycznych dla pokryć dachowych i elewacji ściennych,

  • wykonywanie obmiarów do ofert.

Nasze wymagania

  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji i architektury,

  • znajomość norm PN - EN w celu wykonywania zestawień obciążeń do celów projektowych,

  • umiejętność optymalizacji projektów dachów i elewacji z pokryć blaszanych,

  • znajomość podstaw zagadnień pożarowych,

  • sprawność w obsłudze komputera: AutoCAD, MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania obudów.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, w młodym kreatywnym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • nowoczesne narzędzia pracy, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość udziału w spotkaniach integracyjnych oraz wyjazdach;

  • możliwość uzyskania uprawnień projektowych,

  • możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

BLACHPROFIL2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.EU znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES a także panel dachowy LAMBDA® 2.0. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN® oraz LINEA®, płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR® I CoreWOOL®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI®.

Przewiń do profilu firmy