Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji

BIMES PAWEŁ SARBIEWSKI, PAWEŁ STANISŁAWSKI, MACIEJ JARMOŁOWICZ s.c.

umowa o pracę, umowa o dzieło
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Biała 1B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Biała 1B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Obowiązki:

Opracowywanie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej w środowisku BIM (Tekla Structure/ Advance Steel)

Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych

Czynny udział w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo

Znajomość programu AutoCad

Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji wykonawczej i warsztatowej konstrukcji stalowych lub żelbetowych w programach 3D.

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Tekla Structures lub Advance Steel

Umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

Oferujemy:

Dobre warunki rozwoju zawodowego

Pomoc w nauce programów

Pracę przy dużych i skomplikowanych projektach kubaturowych

Szkolenia w zakresie projektowania konstrukcji w środowisku BIM

Możliwość zdobycia praktyki projektowej niezbędnej do uzyskania uprawnień

Pracę w dynamicznym rozwijającym się zespole

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

O nas

BIMES jest biurem projektowym specjalizującym się w projektowaniu konstrukcji obiektów budowlanych.