Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji

BIMES PAWEŁ SARBIEWSKI, PAWEŁ STANISŁAWSKI, MACIEJ JARMOŁOWICZ s.c.O firmie

5 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • aleja Grunwaldzka 83
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

BIMES PAWEŁ SARBIEWSKI, PAWEŁ STANISŁAWSKI, MACIEJ JARMOŁOWICZ s.c.

aleja Grunwaldzka 83

Gdańsk

BIMES jest biurem projektowym specjalizującym się w projektowaniu konstrukcji obiektów budowlanych.

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej w środowisku BIM
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych
  • Czynny udział w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo
  • Znajomość programu AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji wykonawczej i warsztatowej konstrukcji stalowych lub żelbetowych w programach 3D.
  • Dobra znajomość programu Tekla Structures lub Advance Steel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Dobre warunki rozwoju zawodowego
  • Pomoc w nauce programów
  • Pracę przy dużych i skomplikowanych projektach kubaturowych
  • Szkolenia w zakresie projektowania konstrukcji w środowisku BIM
  • Możliwość zdobycia praktyki projektowej niezbędnej do uzyskania uprawnień
  • Pracę w dynamicznym rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne