Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta Konstrukcji

  • Gdynia, pomorskie
  • Asystent
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NordWOOD Sp. z o.o.

    NordWOOD Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w technologii drewna klejonego. Działamy na rynku usług budowlanych od 19 lat.
    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • udział w projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
    • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
    • przygotowywanie obliczeń do ofertowania
    • przygotowywanie specyfikacji ofertowej
    • współpraca z działem handlowym
    • współpraca z biurami projektowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowalne - warunek konieczny
    • minimum 1 rok pracy w biurze projektowym  - warunek konieczny
    • biegła znajomość programu Autodesk-RSA
    • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej
    • dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole
    • udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    • prywatny pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ na dole ekranu.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NordWOOD Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.