Oferta pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji (k/m)

CundallO firmie

  • Chmielna 19, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Cundall

Chmielna 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków będzie obejmował udział w pracach zespołu projektowego przy projektach prowadzonych w Polsce i za granicą, w szczególności sporządzanie dokumentacji projektowej, modelowanie konstrukcji w środowisku 3D i wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych pod nadzorem projektanta

Nasze wymagania

  • studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku budownictwo – absolwent lub student ostatniego roku (dopuszczamy możliwość aplikowania osób z większym doświadczeniem)

  • znajomość programu AutoCAD, mile widziana znajomość programu Revit

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki

Mile widziane

Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw projektowania konstrukcji budowlanych i umiejętność pracy w programach Autodesk Robot lub Tekla Structural Designer

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • program rekomendacji pracowników

Cundall

Cundall jest wielobranżowym i międzynarodowym biurem projektowym w dziedzinie konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych, niskoprądowych i zrównoważonego budownictwa.

Głównym celem Cundall jest odgrywanie kluczowej roli w tworzeniu budynków energooszczędnych, trwałych i nowoczesnych. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych oraz zrównoważonych rozwiązań projektowych, które minimalizują zużycie surowców naturalnych.

Przewiń do profilu firmy