Asystent Projektanta Konstrukcji

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 30.04.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALS GROUP KATOWICE sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Katowice

    OPIS STANOWISKA:

    • przygotowywanie dokumentacji projektowej we wszystkich fazach realizacji, począwszy od koncepcji, poprzez projekty budowlane oraz rysunki wykonawcze i warsztatowe;
    • modelowanie obiektów budowlanych w środowisku 2D/3D;
    • koordynacja i realizacja projektów wg określonych standardów, zgodnie z harmonogramem;
    • współpraca z inwestorem, projektantami branżowymi, wytwórniami konstrukcji oraz budową;

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • studenci lub absolwenci kierunku budownictwo, specjalności konstrukcje budowlane;
    • dobra znajomość środowiska CAD;
    • min. podstawy zasad projektowania konstrukcji stalowych i/lub żelbetowych;
    • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
    • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność;
    • znajomość programu Allplan, Revit lub AdvanceSteel - będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość języków obcych - będzie dodatkowym atutem;
    • uprawnienia budowlane- będą dodatkowym atutem;

    OFERUJEMY:

    • pracę w wykwalifikowanym zespole projektantów
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • udział w wielu ciekawych i prestiżowych projektach;
    • konkurencyjne wynagrodzenie;
    • możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych.

    Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALS GROUP KATOWICE SP. Z O.O.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ALS GROUP KATOWICE SP. Z O.O. ul. Graniczna 29/114; 40-017 Katowice.

    Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.