Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji

ENERGOPROJEKT-KRAKÓWO firmie

  • Mazowiecka 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

ENERGOPROJEKT-KRAKÓW

Mazowiecka 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

Jako Asystent będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie dokumentacji projektowej w branży konstrukcyjnej (stal, żelbet). Będziesz współpracował/a z projektantem i wykonywał/a obliczenia pod jego nadzorem. Będziesz stanowił/a ważne ogniwo w łańcuchu procesów budowlanych,

a uczestnicząc w nadzorach, zobaczysz efekty swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub Student V roku – studiów wyższych – kierunek budownictwo

  • Otwarty umysł i chęć rozwijania swoich umiejętności

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Komunikatywność

Mile widziane

Znajomość programów do modelowania 3D (Bocad 3D/Aveva, Tekla)

Biegła znajomość aktualnie obowiązujących norm budowlanych

Umiejętności programistyczne

To oferujemy

  • Znajomość programów do modelowania 3D (Bocad 3D/Aveva, Tekla)

  • Biegła znajomość aktualnie obowiązujących norm budowlanych

  • Umiejętności programistyczne

ENERGOPROJEKT - KRAKÓW SA należy do międzynarodowej korporacji ELTEL Networks z siedzibą w Espoo, Finlandia. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie w zakresie prac studialnych, badawczych i rozwojowych oraz w zakresie projektowania i modernizacji linii i stacji elektroenergetycznych najwyższych napięć. Prowadzimy działalność na terenie Europy i Afryki.

Przewiń do profilu firmy