Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Konstrukcji

ESDO PROJECT sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole projektowym
  • Udział w koordynacji międzybranżowej
  • Opracowywanie dokumentacji we wszystkich fazach projektowych (od koncepcji po projekty wykonawcze)
  • Nadzór projektowy nad budową
  • Obliczenia statystyczne i wymiarowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - ukończone studia budownictwa (ewentualnie studenci drugiego stopnia studiów zaocznych)
  • Biegła obsługa środowiska CAD
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość podstaw mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym lub na budowie
  • Mile widziana znajomość jednego z programów Allplan, Robot, RFEM, Revit

To oferujemy

  • Wsparcie w rozwoju zainteresowań projektowych, możliwość finansowania szkoleń i konferencji.
  • Możliwość odbycia praktyk potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych, w tym także praktyk na budowie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Finansowanie benefitów w ramach Karty Multisport
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,
  • Możliwość długoletniej pracy w stabilnej firmie o bogatym portfolio projektowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Luźną i przyjazną atmosferę w biurze

O nas

ENGINEERING STRUCTURAL DESIGN OFFICE ESDO Project jest biurem konstrukcyjnym zapewniającym pełne wsparcie projektowe i doradcze. Doświadczenie zdobyte przy licznych projektach, wiedza, elastyczność oraz chęć podejmowania wyzwań stanowią podstawę, dzięki którym skutecznie realizujemy nasze usługi. Nasze projekty realizujemy mając ponad 17 letnie doświadczenie w stosowaniu zaawansowanych metod analizy numerycznej, modelowaniu przestrzennym zagadnień inżynierskich oraz tworzeniu dokumentacji projektowej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://esdo.pl/

Asystent Projektanta Konstrukcji, Kraków