Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji

RCK Biuro Inżynierskie sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie dokumentacji technicznych konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne: Budownictwo.

  • umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD.

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania podstawowych zagadnień oraz problemów technicznych.

  • sumienność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność aktywnej pracy w zespole

  • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy

Mile widziane

  • znajomość programów do rysowania i liczenia 3D

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na czytanie oraz sporządzanie

  • dokumentacji technicznych

  • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

RCK Biuro inżynierskie sp. z o.o. jest biurem projektowym zajmującym się projektowaniem

konstrukcji budowlanych i inżynierskich na rynek polski i europejski.

Przewiń do profilu firmy