Oferta pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji

LINAR PROJEKTO firmie

  • Serbska 10D
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

LINAR PROJEKT

Serbska 10D

Poznań

„Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Linar Projekt”- Apolinary Fałek z siedzibą przy ul. Serbska 10d/8, 61-696 Poznań, prowadzi szeroko pojęte usługi związek z obsługą procesów inwestycyjnych. Do najważniejszych należą:

  • W początkowym stadium, prowadzimy doradztwo inwestycyjne uzupełnione analizą techniczną możliwości realizacyjnych poszczególnych zadań inwestycyjnych. Przygotowujemy koncepcje projektowe, wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów, analizą techniczną weryfikującą możliwości realizacyjne poszczególnych planowanych zamierzeń inwestycyjnych.
  • Wykonujemy koncepcje architektoniczne, projekty budowlane, wykonawcze, warsztatowe, wraz z badaniami geotechnicznymi, mapami do celów projektowych. Reprezentujemy Inwestora przed poszczególnymi organami administracji publicznej. Załatwiamy pozwolenia na budowę, warunki zabudowy decyzje wodno prawne odstępstwa pożarowe itp..
  • Wykonujemy pełno branżowe projekty wnętrz.
  • Analizujemy zewnętrzną dokumentację projektową wraz z kosztorysami oraz harmonogramami.
  • Prowadzimy nadzory inwestorskie oraz doradztwo inwestycyjne.
  • Bierzemy czynny udział w negocjacjach pomiędzy stronami poszczególnych procesów budowlanych.
  • Pomagamy w wyborze firm budowlanych do realizacji poszczególnych zadań inwestycyjnych.
  • Realizujemy zadania nadzorów inwestorskich.
  • Nadzorujemy kontrakty w zakresach Project Managera oraz Inżyniera Kontraktu.
  • Realizujemy szerokorozumiane zadania „Inwestorstwa Zastępczego”.
  • Realizujemy zadania dla inwestorów z sektora prywatnego oraz z sektora publicznego.

Opis stanowiska:

            Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie opracowywała dokumentację projektową w zakresie wykonywania rysunków oraz obliczeń konstrukcyjnych zgodnych z profilem zawodowym projektanta konstrukcji budowlanych. Z uwagi na szeroki zakres oferowanych przez naszą firmę usług, umożliwiamy rozwój zawodowy wewnątrz firmy. Możliwe jest prowadzenie własnych zadań projektowych, wykonywanie koordynacji międzybranżowej, prowadzenie nadzorów na budowie. Wraz z identyfikacją kierunków rozwoju zawodowego pracownika oraz jego personalnymi predyspozycjami do określonych dziedzin zawodowych, możliwy jest także u nas rozwój w zakresach PM i FM.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania w branży konstrukcyjnej.
  • Znajomość obsługi programu AutoCad.
  • Mile widziana znajomość obsługi programów: BIK, RM-WIN, Revit Structure.
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej.
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji budowlanych.
  • Przygotowywanie raportów z obliczeń.
  • Wraz z postępującym rozwojem zawodowym prowadzenie własnych zadań projektowych.
  • Wraz z postępującym rozwojem zawodowym prowadzenie koordynacji międzybranżowej.
  • Wraz z postępującym rozwojem zawodowym prowadzenie nadzorów na budowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy