Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

TEKNA sp. z o.o. sp. k.

Stanisława Wyspiańskiego 10

Poznań

TEKNA to biuro projektowe skupiające się na wielopłaszczyznowej obsłudze Inwestorów i Architektów na każdym etapie realizacji projektu.  Sprawnie i efektywnie opracowujemy projekty budowlane, wykonawcze i warsztatowe w sektorze budownictwa kubaturowego (konstrukcje stalowe, żelbetowe i sprężone). Nasze doradztwo techniczne i projektowanie odbywa się w wielu sektorach branży budowlanej m.in.: mieszkaniowym, magazynowym i przemysłowym. (www.tekna.pl)

W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sporządzanie konstrukcyjnych rysunków projektowych w zakresie projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych, sprężonych oraz stalowych przy wykorzystaniu technologii BIM;
  • sporządzenie opisów technicznych do projektów wykonawczych i warsztatowych;
  • budowanie modeli statycznych i projektowanie wybranych elementów (wraz ze zdobywaniem doświadczenia);
  • współpraca z zespołem i projektantem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku: budownictwo - specjalność konstrukcje budowlane;
  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych;
  • dobra znajomość programów typu CAD i Office;
  • mile widziane doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • mile widziana znajomość programów: Robot Structural Analysis, RM-WIN, Soldis, NEMETSCHEK (Allplan), TEKLA, BIK itp.;
  • pasja do inżynierii :)

Oferujemy:

  • pracę przy ambitnych i ciekawych projektach zlokalizowanych w Polsce i za granicą;
  • pracę pod opieką doświadczonego konstruktora z możliwością zdobycia doświadczenia i odbycia praktyki zawodowej;
  • wdrożenie z zakresu narzędzi BIM (Allplan, TEKLA);
  • rozwój i doskonalenie własnych umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne