Asystent Projektanta Konstrukcji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RCK
    Biuro inżynierskie sp. z o.o. jest biurem projektowym zajmującym się projektowaniem
    konstrukcji budowlanych i inżynierskich.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie dokumentacji technicznych konstrukcji stalowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe techniczne: Budownictwo.
    • umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD.
    • umiejętność analizowania i rozwiązywania podstawowych zagadnień oraz problemów technicznych.
    • znajomość norm projektowych PN i EN.
    • sumienność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • umiejętność aktywnej pracy w zespole.
    • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programów do rysowania 3d.
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na czytanie oraz sporządzanie.
    • dokumentacji technicznych.
    • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych.
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę.
    • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii.
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy międzynarodowych projektach.
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.