Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

FABMET SP.ZO.OO firmie

FABMET SP.ZO.O

Chorzowska 60

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych konstrukcji (rysunkowych i opisowych),

  • nadzór wykonawczy nad procesami produkcyjnymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunek: Budownictwo,

  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych,

  • dobra znajomość programów typu CAD i Office,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych,

  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich.

Firma Fabmet sp. Z o.o jest w trakcie budowania zespołu w nowo powstającym dziale budowlanym.

Przewiń do profilu firmy